Procesor i pllakave PT-125 CTP

Procesor i pllakave PT-125 CTP

Përshkrim i shkurtër:

Procesori i pllakave CTP i serisë PT është pjesë e sistemeve të përpunimit të pllakave CTP.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Ato janë makina shumë të automatizuara me tolerancë të egër të rregullimit të kontrollit të përpunimit dhe gamë të gjerë aplikimi.Duke qenë ish-prodhuesi OEM për përpunuesit e pllakave Kodak CTP, Huqiu Imaging është lojtari kryesor në këtë fushë.Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë përpunuesit e pllakave me cilësi të lartë me një çmim të përballueshëm.Përpunuesit tanë të pllakave PT-125 janë krijuar për të prodhuar rezultate të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë dhe janë testuar në treg gjatë viteve.

Karakteristikat e produktit

⁃ Rul i zhytur me rregullim të shpejtësisë pa shkallë, lejon një cikël pune të automatizuar.
⁃ Ekran i zmadhuar LED, funksionimi me 6 çelësa, ndërfaqe miqësore për përdoruesit.
⁃ Sistemi i avancuar: elektrik i pavarur, sistem kontrolli softuerësh, sistem kontrolli i programueshëm i mikroprocesorit, 3 opsione larëse, zhvillimi i sistemit të kontrollit të temperaturës së lëngut që kontrollon temperaturën e zhvillimit me saktësi ±0.3℃.
⁃ Zhvillimi i lëngjeve të rimbushur automatikisht sipas përdorimit, ndihmon në ruajtjen e një aktiviteti më të gjatë të lëngjeve.
⁃ Filtrat mund të hiqen lehtësisht dhe të pastrohen ose zëvendësohen në vetëm pak çaste.
⁃ Rezervuari i zhvillimit me kapacitet të madh, i gjerë Φ54mm(Φ69mm), bosht gome rezistente ndaj acidit dhe alkalinës, duke siguruar qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri të pllakës.
⁃ E pajtueshme me furça boshti me fortësi dhe material të ndryshëm.
⁃ Funksioni i rilarjes për të marrë pastërtinë optimale të paraqitjes.
⁃ Kursimi i energjisë dhe reduktimi i kostos në modalitetin automatik të gjumit, sistemin automatik të riciklimit të ngjitësit dhe sistemin e tharëses me ajër të nxehtë shumë efikas.
⁃ Ndërfaqja e përmirësuar e komunikimit lidhet drejtpërdrejt me CTP.
⁃ E pajisur me ndërprerës emergjence dhe sistem alarmi për të parandaluar keqfunksionimin nga mbinxehja, ngrohja e thatë dhe niveli i ulët i lëngjeve.
⁃ Mirëmbajtje e lehtë: boshti, furça, pompat e qarkullimit janë të lëvizshme.

Procesor termik i pllakave CTP PT-125

Dimensionet (HxW): 3423mm x 1710mm
Vëllimi i rezervuarit, zhvilluesi: 56L
Kërkesat për energji: 220V (njëfazore) 50/60hz 4kw (maksimumi)
Gjerësia maksimale e pllakës: 1250 mm Shpejtësia e astarit të pllakës: 380 mm/min~2280mm/min
Trashësia e pllakës: 0.15mm-0.40mm
Koha e rregullueshme e zhvillimit: 10-60 sek
Temperatura e rregullueshme, zhvilluesi: 20-40℃
Temperatura e rregullueshme, tharëse: 40-60℃
Riqarkullim i rregullueshëm i konsumit të ujit: 0-200ml
Shpejtësia e rregullueshme e furçës: 60r/min-120r/min
Pesha neto: 350 kg


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    KATEGORITË E PRODUKTEVE

    Përqendrohuni në ofrimin e zgjidhjeve për më shumë se 40 vjet.